Subkultūra: kiberpankai


Kas žino šios mados krypties ypatumus, neprieštaraus, kad ji tinka drąsiai ir dramatiškai asmenybei. Tiek merginai, tiek vaikinui.
Kiberpankų (angl. „cyberpunk“) mados kryptis – įspūdinga ir kiek futuristinė. Ji darė įtaką menininkams, drabužių dizaineriams, filmų režisieriams, dainininkams. Nežinia, kas konkrečiai paskleidė šį stiliuką pasaulyje, bet net neabejoju, kad apie 1993-iuosius jį stipriai išpopuliarino atlikėjas Billy Idol, drabužių dizaineris Jean-Paul Gaultier, kompiuterinės technologijos.

Kiberpankų stilių sudaro lyg ir kitų stilių – industrinio, reivo ir gotų – mišinys. Jam būdinga juoda spalva, sintetiniai lakuoti audiniai, neoninių ryškių spalvų invazija, juodi aviatoriaus akiniai ir dideli storapadžiai batai.
Jei nori susikurti tokį stiliuką, įkvėpimo semkis iš filmo „Matrica“, Jean-Paul Gaultier beprotiškų kolekcijų ir anime personažų. Plaukus nusidažyk nenatūralia spalva – mėlyna, balta, žalia ar raudona. Susivelk porą dredų. Jeigu išdrįsi, nusiskusk plikai ir palik porą ilgų sruogų. Nešiok ilgą, žemę šluojantį lietpaltį ir sunkius „Martins‘us“. Būsi tikrai pastebėta (-as) tarp dabartinės gelių tendencijos gerbėjų 🙂