Tavo batai

Yra du? Deja, norint atrodyti stilingai neužtenka vienerių batų. Juk negali eiti su tais pačiais batais į studijas, į darbą, į sodą ir į draugų vakarėlį, ar ne? Atmink, po kelių mėnesių iš jų nieko neliks.Taip, todėl ir vaikinams nepamaišytų bent kelios batų poros:
1) į gatvę arba laisvalaikiui ir
2) į žmones. Tai svarbi stiliaus detalė, todėl geriau įsigyti kelias poras naujų batų nei visą krūvą drabužių.

Dažniausiai taip būna, kad yra lengviau pasirinkti laisvalaikio batus, dažniausiai kokius nors “kedus” arba sportinio stiliaus lengvesnį apavą, nei paprastus kasdienai. Aišku, šiais laikais beveik išnyko ribos tarp sportinių ir kasdienių batų. Pavyzdžiui, sportinio stiliaus juodais arba mėlynais odiniais batais laisvai gali žygiuoti į darbą. O kaip su tais, kuriuos visi vadina kasdieniais, bet kurie tinka ir kokia nors ypatingesne proga? Žiūrim, ką šiam sezonui pataria mados kūrėjai, stilistai ir kiti mados guru…

Kaip sakoma, kiek žmonių – tiek ir batų. Jų yra begalės, visokių stilių ir formų. Bet bendrosios batų mados tendencijos parodo, kokios dabar naujovės, kas bus aktualu rytoj. Štai keli variantai:

1.Rudeniui ir žiemai rekomenduojami aulinukai – batai ilgesniais aulais (su užtrauktuku ar suvarstomi). Tokie, kokie buvo Bob Marley laikais ar kokius nešiojo Mickas Jaggeris.
2.Ilgaauliai. Jie išsiskiria. Jie gali būti labai originalus priedas prie tavo aprangos. Pavyzdžiui, šiemet vėl kaip niekad aktualūs pasidarė Dr. Martens kerzai. Juodi klasikiniai ir spalvoti, raštuoti.

Nepyk, bet šimtąjį pirmą kartą priminsiu: kad atrodytum šauniai, tavo batai turi būti nublizginti ir nenutampyti beviltiškai. Šiek tiek panešioti batai – nenaujas dalykas Vakarų Europoje, kur visiškai nauji batai atrodo kaip šiek tiek padėvėti. O dar labai svarbu pasirinkti tinkamo dydžio ir pločio aulinukus (atkreipk dėmesį, kokio gamintojo batai tau tiko idealiai, ir vėliau stenkis pirkti tik jo, kad visada atrodytum super). Klasiškiausiai rudenį vis dėlto atrodys tamsesnių atspalvių (juodos, pilkos, rudos, mėlynos, slyvų) batai, o baltus palik vasaros atostogoms.